Kwalifikacje

Z wykształcenia jestem psychologiem i psychoterapeutą. Ukończyłam psychologię na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie na Wydziale Filozoficzno-Historycznym. Jestem magistrem psychologii.

Jestem dyplomowanym terapeutą psychodynamicznym po czteroletniej Szkole Psychoterapii w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym w Krakowie. Specjalizuję się w terapii osób dorosłych i młodzieży. 

Prowadzę terapię nerwic, zaburzeń lękowych i depresyjnych, zaburzeń obsesyjno-kompulsywnych (nerwica natręctw), zaburzeń psychosomatycznych, zaburzeń odżywiania, uzależnień
i współuzależnień, kryzysów małżeńskich i trudności w związkach.

Doświadczenie zawodowe: psycholog diagnostyk i psychoterapeuta w Szpitalu Ojców Bonifratrów im. św. Jana Grandego w Krakowie. gabinet psychoterapii w Krakowie ul. Długa 3Poradnia terapii uzależnień i współuzależnień w Krakowie
oś. Młodości 9
Ośrodek Terapii Otyłości KonaryPoradnia Rodzinna w Krakowie, Przychodnia Zdrowia oś. Na SkarpieProwadzę prywatną praktykę w zakresie psychoterapii indywidualnej psychodynamicznej (dla osób dorosłych i młodzieży).

W pracy przestrzegam wszystkich standardów etyki zawodowej. Uczestnikom terapii zapewniam dyskrecję i anonimowość. Dbam o wysoki standard mojej pracy przez stałe doskonalenie zawodowe, uczestniczę w superwizjach, konsultuję swoją pracę u psychoterapeuty z tytułem superwizora.

 .