O mnie


Witam

Z wykształcenia jestem psychologiem, ukończyłam psychologię na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie na Wydziale Filozoficzno-Historycznym.

Jestem psychoterapeutą psychodynamicznym po czteroletniej Szkole Psychoterapii w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym w Krakowie. Prowadzę prywatną praktykę w gabinecie psychoterapii w zakresie psychoterapii indywidualnej psychodynamicznej (dla osób dorosłych i młodzieży) w Krakowie przy ul. Długiej 3.

Od 1990 roku pracuję zawodowo, specjalizuję się w psychoterapii nerwic, zaburzeń lękowych i depresyjnych, zaburzeń obsesyjno-kompulsywnych (nerwica natręctw), zaburzeń psychosomatycznych, zaburzeń odżywiania, uzależnień i współuzależnień, kryzysów małżeńskich i trudności w związkach oraz prowadzę terapię dla osób przebywających na emigracji. Prowadzę konsultacje i psychoterapię dla osób uzdolnionych artystycznie. 

Od wielu lat pracuję jako psycholog diagnostyk i psychoterapeuta w Szpitalu Ojców Bonifratrów im. św. Jana Grandego w Krakowie. 

W pracy przestrzegam wszystkich standardów etyki zawodowej. Uczestnikom terapii zapewniam dyskrecję i anonimowość. Dbam o wysoki standard mojej pracy przez stałe doskonalenie zawodowe, systematycznie uczestniczę w superwizjach, konsultuję swoją pracę u psychoterapeuty z tytułem superwizora.


Utworzono za pomocą Mozello – to najłatwiejszy sposób tworzenia witryn internetowych.

 .