Kontakt  Telefon: +48 512 104 525,  lub +44 750 861 7035

W celu umówienia pierwszej sesji  terapeutycznej online  proszę telefonować lub użyć formularza kontaktowego poniżej, by wysłać e-mail.

       


Administratorem Twoich Danych Osobowych jest firma DANUTA MARTA KURIANSKA PSYCHOLOGICAL COUNSELLOR. Przetwarzam Twoje Dane Osobowe w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie zadane przez Ciebie w formularzu kontaktowym. Podstawą prawną przetwarzania jest mój prawnie uzasadniony interes jako Administratora Twoich danych w postaci prowadzenia komunikacji z użytkownikami Serwisu – art. 6 ust. 1 lit. f RODO. Dane będą przechowywane przez okres 6 miesięcy od dnia ostatniej korespondencji.

Jako osobie, do której należą Dane, przysługuje Ci prawo żądania dostępu do Danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, a także prawo do wniesienia sprzeciwu względem przetwarzania, prawo przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, by móc odpowiedzieć na Twoje zapytanie.